אל תפספסו את המבצע שלנו - עד 50% הנחה

אנטנה דיגיטלית HDTV דיגיטלית משודרגת חדשה 4K

 • אאנטנת 4

  איכות תמונה משופרת: אאפשרת לך לקבל שידורים בחדות גבוהה עם בהירות מדהימה, תמונות חדות יותר וצבעים מרהיבים, ומציעה שיפור משמעותי לעומת אנטנות בחדות סטנדרטית.

 • יסכון

  חבעלויות: על ידי שימוש בשידורים בחינם באוויר, אתם יכולים לחסוך בעלויות מנוי לטלוויזיה בכבלים או בלוויין תוך כדי הנאה מתוכן באיכות גבוהה.

 • מיכה ברזולוציית 4K

  תאתם יכולים לגשת לתוכן ברזולוציית 4K אמיתית, המספקת פי ארבעה ממספר הפיקסלים בהשוואה ל-1080p, וכתוצאה מכך חווית צפייה מציאותית וסוחפת יותר.

 • ליטה

  קמשופרת: אנטנות HDTV דיגיטליות מתוכננות ללכוד אותות באוויר בצורה יעילה יותר, להפחית הפרעות ולספק אות יציב ועקבי יותר.

 • תקנה קלה:

  ה הקמת אנטנת HDTV דיגיטלית היא בדרך כלל פשוטה, דורשת ציוד מינימלי ומומחיות טכנית. זה שדרוג ידידותי ל-DIY.

❌ לעולם אל תשלמו שוב לכבלים או ללווין עבור טלוויזיה 📺

אתם יכולים לקבל את כל הערוצים המקומיים באיכות HD צלולה!

 • רוצים

  עמקומיים: אנטנות דיגיטליות מאפשרות לך לגשת לערוצי טלוויזיה מקומיים, כולל חדשות, ספורט ואירועים קהילתיים, ללא צורך במנוי כבלים או לוויין.

 • יצוב דק בעל ביצועים

  ע גבוהים - דק, רך וקל משקל, כך שתוכלו להחביא אותו מאחורי הטלוויזיה, להניח אותו שטוח על השולחן או להדביק אותו גבוה על חלון.

 • ליטה

  קרב-כיוונית: אנטנות דיגיטליות מודרניות רבות מיועדות לקליטת אותות ממספר כיוונים, מה שמבטיח שתוכל לקלוט שידורים ממגדלי שידור שונים.

 • אימות: אנטנות 4K

  ת תואמות למגוון רחב של דגמי טלוויזיה וניתן לשלב אותן בצורה חלקה במערך הבידור הביתי הקיים שלך. אנטנת HDTV הפנימית יכולה להגיע לטווח של 50 מייל עד 140 מייל בהתאם לאזור וניתן למקם אותה כמעט בכל מקום שלך בית.

 • שתפר

  מעם הזמן: ככל שיותר שדרנים מאמצים רזולוציית 4K עבור התוכן שלהם, אנטנת 4K מבטיחה שאתם מוכנים להתקדמות העדכנית ביותר בטכנולוגיית הטלוויזיה.

צפו בפרקי טלוויזיה מתעוררים לחיים בצבעים מרהיבים ובניגודיות מפורטת דרך אנטנת ה-HD הפנימית שלנו המחוברת ישירות לטלוויזיה שלך.

כולל חדשות מקומיות, תחזית מזג אוויר וסיטקום, תוכניות ילדים וספורט וכו'.

בחרו חבילה שמתאימה לכם!

מכירה חמה

1 מחשב

50% הנחה

18.2K ביקורות

₪ 170.00 ₪ 85.00
מִפרָט :
הזמינו עכשיו
מאובטח ומוצפן

מכירה חמה

2 מחשב

50% הנחה

17.7K ביקורות

₪ 304.00₪ 152.00
מִפרָט :
הזמינו עכשיו
מאובטח ומוצפן

רב מכר

3 מחשב

50% הנחה

24.9K ביקורות

₪ 412.00₪ 206.00
מִפרָט :
הזמינו עכשיו
מאובטח ומוצפן

מכירה חמה

5 מחשב

50% הנחה

17.9K ביקורות

₪ 498.00₪ 249.00
מִפרָט :
הזמינו עכשיו
מאובטח ומוצפן

1 מחשב

מִפרָט :

2 מחשב

מִפרָט :

3 מחשב

מִפרָט :

5 מחשב

מִפרָט :

מה הלקוחות שלנו אומרים

4.8

av 5.0
דירוג כולל
98%
מהלקוחות היו קונים וממליצים על Unismart שוב.

סוף סוף שדרגתי לאנטנה דיגיטלית HDTV עם תמיכה ב-4K, וזה כמו עולם חדש לגמרי של טלוויזיה. איכות התמונה ברורה ותוססת להפליא, מה שהופך כל הצגה וסרט לחוויה סוחפת. בנוסף, העובדה שאני מקבל את כל הערוצים המקומיים האלה ב-4K בחינם היא גיים צ'יינג'ר עבור מערך הבידור שלי.

שדרוג אנטנת 4K היה קל להפליא להתקנה, אפילו עבור מישהו כמוני שאינו מתמצא בטכנולוגיה. כעת, אני יכול ליהנות מהתוכניות האהובות עלי בפרטים וברזולוציה מדהימים. זה מדהים כמה טוב יותר הטלוויזיה שלי נראית בלי צורך במנוי כבלים יקר.

סיפרתי לכולם על שדרוג אנטנת ה-4K האחרון שלי. אירועי ספורט הם ברמה אחרת לגמרי עם הבהירות המשופרת, ואפילו תוכניות טלוויזיה רגילות מרגישות מרתקות יותר. בנוסף, זה נפלא לקבל גישה לחדשות ולערוצים מקומיים ללא עמלות חודשיות.

המעבר לאנטנה דיגיטלית HDTV עם יכולות 4K הייתה החלטה נבונה. הקליטה המשופרת מבטיחה שלא אפספס אף רגע מהתוכניות האהובות עלי, ורזולוציית 4K מביאה לידי ביטוי פרטים שמעולם לא שמתי לב אליהם. זוהי דרך חסכונית ליהנות מתוכן פרימיום ללא הנטל של חשבונות הכבלים.