שדרגו את משחק הליטוש שלכם היום!

"ניסינו כמה רפידות ליטוש שונות עבור הפרויקט שלנו. ליטוש והסרת חמצון מהקרוואן שלנו לחניון אלומיניום משנת 1964. רפידות אלה היו סוף סוף המוצר הטוב ביותר עד כה!!"

- - לורי וורן

🔒 קופה בטוחה ומאובטחת
✉️ תמיכת לקוחות 24/7

החזירו לחיים את המשטח הבוהק

חובה לליטוש מראה
 • 🛠️ דיסק גלגל ליטוש הצמר מו

  דיסק גלגל ליטוש הצמר מושלם לליטוש ושעווה של משטחים שונים, כולל רכב, רהיטים, עץ, ירקן ומתכת. הוא מציע מגוון רחב של יישומים, מה שהופך אותו לכלי רב תכליתי לכל משימת ליטוש

 • 🛠️סיבי הצמר הרכים והגמישים

  ניקוי וליטוש יעילים: סיבי הצמר הרכים והגמישים סופגים ביעילות אבק ולכלוך, מה שהופך אותו לכלי אידיאלי להסרת חלודה, חמצון וכתמים עקשניים אחרים. הוא מספק ניקוי יעיל ומותיר משטחים במראה מצוחצח ומתחדש.

 • 🛠️ גלגל הליטוש מעוצב מחומרים איכותיי

  עמיד ואמין: גלגל הליטוש מעוצב מחומרים איכותיים, מעוצב להיות עמיד לאורך זמן. הבנייה הקלה אך החזקה שלו מבטיחה יציבות במהלך השימוש, ולא משאירה דפוסים מסתובבים מאחור. העיצוב המעובה והעמידות הגבוהה מבטיחים חיי שירות ארוכים

 • 🛠️ דיסק גלגל ליטוש צמר קל

  עיצוב ידידותי למשתמש: דיסק גלגל ליטוש צמר קל להתקנה ולשימוש. זה מתאים באופן מושלם עם מטחנות זווית מסוג 100 ותואם עם חומרי ליטוש ושעווה שונים. העיצוב הידידותי למשתמש שלו מאפשר תפעול ללא טרחה, חוסך לכם זמן ומאמץ.

 • 🛠️ גלגל ליטוש זה מתאים למגוון רח

  יישומים נרחבים: גלגל ליטוש זה מתאים למגוון רחב של חומרים ומשטחים. זה עושה פלאים על נירוסטה, נחושת, ברזל, אלומיניום ומוצרי מתכת אחרים. בנוסף, הוא יעיל על שיש, אבן, זכוכית קרמית, ליטוש רהיטים, ווקס לרכב ואפילו ירקן. הרבגוניות שלו הופכת אותו לכלי חיוני עבור אנשי מקצוע וחובבי עשה זאת בעצמך כאחד.

קנו יותר, חסכו יותר!

חבילת גילוי

יח' 1

5% הנחה

34.3K Reviews

41.00 ₪ 39.00 ₪
הזמינו עכשיו
מאובטח ומוצפן

חבילת גילוי

יח' 2

10% הנחה

49.6K Reviews

54.00 ₪49.00 ₪
הזמינו עכשיו
מאובטח ומוצפן

חבילת גילוי

יח' 3

20% הנחה

42.4K Reviews

86.00 ₪69.00 ₪
הזמינו עכשיו
מאובטח ומוצפן

רב מכר

יח' 5

30% הנחה

42.4K Reviews

112.00 ₪79.00 ₪
הזמינו עכשיו
מאובטח ומוצפן

רב מכר

יח' 10

40% הנחה

42.4K Reviews

182.00 ₪109.00 ₪
הזמינו עכשיו
מאובטח ומוצפן

רב מכר

יח' 15

55% הנחה

42.4K Reviews

309.00 ₪139.00 ₪
הזמינו עכשיו
מאובטח ומוצפן

לקוחות אומרים על דיסק גלגל ליטוש צמר לבד

"תוצאות מרשימות! דיסק גלגל ליטוש הצמר עלה על הציפיות שלי. הוא הסיר ללא מאמץ חלודה, לכלוך וכתמים, והותיר משטחים במראה חדש לגמרי. העמידות וההתקנה הקלה הופכים אותו לכלי חובה לכל עבודת ליטוש. מומלץ בחום!" - שרה ט.

"מחליף משחק עבור עסקי הדיטיילס האוטומטיים שלי! דיסק גלגל ליטוש הצמר הוא תחנת כוח בכל הנוגע לליטוש ושעווה. סיבי הצמר הרך שלו מתמודדים אפילו עם הכתמים הקשים ביותר, והעיצוב העמיד מבטיח שהוא יחזיק מעמד לאורך זמן. זה כלי הבחירה שלי להשגת גימור ללא רבב על משטחים שונים." - מארק ר.

"דיסק גלגל ליטוש צמר הוא פנינה רב-תכליתית! השתמשתי בו על הרהיטים, חפצי המתכת שלי, ואפילו אוסף הג'ייד היקר שלי. הוא קל להפליא לשימוש ומספק תוצאות מרשימות. הגמישות הגבוהה והעיצוב המעובה הופכים אותו לאמין מלווה לכל צרכי הליטוש שלי. אני נרגשת מהתוצאה!" - אמילי מ.

קהמבצע המיוחד פעיל עכשיו!

הזמינו עוד היום וקבלו 55% הנחה

הנחה זו תקפה לזמן מוגבל בלבד.
הכמויות מוגבלות - פעלו עכשיו!

קבלו 55% הנחה
 • מובטחת איכות גבוהה אנו מגבים את כל המוצרים שלנו עם אחריות מלאה להחזר הכסף.
 • אין החזרות טרחה אם אינכם מרוצים ב-100% מההזמנה שלכם, החזירו אותה תוך 60 יום לקבלת החזר מלא.